O Nas

O NAS

 

Natuvito to zespół pozytywnie zakręconych ludzi, dla których pizza neapolitańska jest prawdziwą pasją. Chcemy wspierać każdego, kto podobnie jak my, darzy ją równie namiętnym uczuciem – tak aby harmonia chaosu przeniesionego wprost z południa Włoch budowała trwałe kontakty ludzi i firm.

 

Pizza neapolitańska to pewien proces, złożony z pasji jej twórców, najlepszych produktów ze słonecznej Kampanii oraz odpowiedniego sprzętu niezbędnego do jej przygotowania. Podczas naszej pracy w Neapolu, licznych podróży i szkoleń, udało nam się odkryć jej sekrety, na które składają się produkty dostępne w ofercie Firmy Natuvito – od mąki, poprzez sery, wędliny i oliwę, aż po tradycyjne, ręcznie wykonane przez włoskich artystów piece.

 

Natuvito to także zgrany ensemble miłośników włoskiej kultury, muzyki, a przede wszystkim wyśmienitej kuchni. W naszym zespole pierwsze skrzypce grają doktor żywienia odpowiedzialna za jakość importowanych produktów, Pizzaiolo Verace AVPN ( Associazione Verace Pizza Napoletana) – prawdziwy artysta w swoim fachu, a także rodowity neapolitańczyk, który o tradycyjnej kuchni neapolitańskiej może opowiadać godzinami. Całą kuchnią natomiast dyryguje Maestro Pizzaiolo Napoletano, który swój warsztat doskonalił u neapolitańskich mistrzów przez ponad 15 lat.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Zespół Natuvito