STEFANO FERRARA FORNI

TRADYCYJNE NEAPOLITAŃSKIE PIECE DO PIZZY

 

 

Stefano Ferrara Forni to tradycyjne, neapolitańskie, ręcznie wykonane piece do pizzy. Każdy piec przygotowywany jest  pod indywidualne zamówienie. Piece mają piękną, klasyczną, neapolitańską budowę i są dostępne w wersji opalanej drewnem, gazem, a także elektrycznej.

 

 

Piece Stefano Ferrara można spotkać w wielu popularnych i znanych pizzeriach w Neapolu oraz na całym świecie.

W Polsce firma Natuvito jest dystrybutorem i promotorem marki Stefano Ferrara Forni.

 

 

W celu przygotowania indywidualnej oferty prosimy o kontakt pod numerem:

 

+48 603 706 406 lub mailowo: info@natuvito.com

 

 

 

 

 

Stefano Ferrara już od samego dzieciństwa wychowywał się w kilkupokoleniowej tradycji sztuki rzemieślniczej.  Jak sam przyznaje, swój pierwszy piec zbudował razem ze swoim ojcem, również cenionym i uznanym rzemieślnikiem, w wieku 13 lat! Zleceniodawcą była znana neapolitańska pizzeria Brandi. Od tego czasu stało się to jego prawdziwą pasją.

 

 

Dzisiaj, dzięki pasji i dbałości o szczegóły, ręcznie robione, ceglane piece Stefano Ferrara, gwarantują najlepszą wydajność w pieczeniu i utrzymywaniu ciepła. Są to wyjątkowe wyroby rękodzieła neapolitańskiego, wysoko cenione i poszukiwane na całym świecie.

 

Piece Stefano Ferrara ręcznie wykonują wyspecjalizowani rzemieślnicy – prawdziwi artyści w swoim fachu; skrupulatnie, cegła po cegle, zgodnie ze starą tradycją neapolitańską. Można je dostosować do niemal każdej dostępnej przestrzeni w istniejącej pizzerii lub restauracji.

 

 

 

Piece Stefano Ferrara z łatwością osiągają i utrzymują jednolitą temperaturę 450 -500  st. C – konieczną do przygotowania tradycyjnej pizzy neapolitańskiej.

 

 

www.stefanoferraraforni.it