PIZZA NEAPOLITAŃSKA

STEFANO FERRARA FORNI

Stefano Ferrara Forni to tradycyjne, neapolitańskie, ręcznie wykonane piece do pizzy. Każdy piec przygotowywany jest pod indywidualne zamówienie. Piece mają piękną, klasyczną, neapolitańską budowę i są dostępne w wersji opalanej drewnem, gazem, a także elektrycznej.
Piece Stefano Ferrara można spotkać w wielu popularnych i znanych pizzeriach w Neapolu oraz na całym świecie. W Polsce firma Natuvito jest dystrybutorem i promotorem marki Stefano Ferrara Forni.

W celu przygotowania indywidualnej oferty prosimy o kontakt pod numerem:

+48 603 706 406 lub mailowo: info@natuvito.com

Stefano Ferrara już od samego dzieciństwa wychowywał się w kilkupokoleniowej tradycji sztuki rzemieślniczej. Jak sam przyznaje, swój pierwszy piec zbudował razem ze swoim ojcem, również cenionym i uznanym rzemieślnikiem, w wieku 13 lat! Zleceniodawcą była znana neapolitańska pizzeria Brandi. Od tego czasu stało się to jego prawdziwą pasją.
Dzisiaj, dzięki pasji i dbałości o szczegóły, ręcznie robione, ceglane piece Stefano Ferrara, gwarantują najlepszą wydajność w pieczeniu i utrzymywaniu ciepła. Są to wyjątkowe wyroby rękodzieła neapolitańskiego, wysoko cenione i poszukiwane na całym świecie.
Piece Stefano Ferrara ręcznie wykonują wyspecjalizowani rzemieślnicy – prawdziwi artyści w swoim fachu; skrupulatnie, cegła po cegle, zgodnie ze starą tradycją neapolitańską. Można je dostosować do niemal każdej dostępnej przestrzeni w istniejącej pizzerii lub restauracji.
Piece Stefano Ferrara z łatwością osiągają i utrzymują jednolitą temperaturę 450 -500 st. C – konieczną do przygotowania tradycyjnej pizzy neapolitańskiej.
pl_PL