top of page
LogoIzzo2023_jpg.jpg

PIECE IZZO FORNI 

PRODUKCJA PIECÓW, KTÓRE SĄ DOCENIANE NA CAŁYM ŚWIECIE JEST POWODEM DO DUMY.

ROBIENIE TEGO OD 1951 ROKU W OJCZYŹNIE PIZZY, JEST PRAWDZIWYM  WYZWANIEM. W ŚWIECIE CORAZ BARDZIEJ TECHNOLOGICZNYCH I BEZOSOBOWYCH KONSTRUKCJI, UDAŁO NAM SIĘ ZAISTNIEĆ NA ŚWIATOWYM RYNKU POPRZEZ ODWRÓCENIE TEGO TRENDU. NASZE PIECE, BEZKONKURENCYJNE POD WZGLĘDEM WYDAJNOŚCI PIECZENIA, TO "WYJĄTKOWE DZIEŁA", STWORZONE Z PASJI I WYSOKIEGO KUNSZTU. CZŁOWIEK ZAWSZE BYŁ W CENTRUM KAŻDEGO Z NASZYCH PROJEKTÓW, Z JEGO UPOREM I KREATYWNOŚCIĄ.

  • Instagram
  • Facebook
AVPN.jpg

Izzo Napoletano

Piece z kopułą z miedzi

The first.png
316082529_664871478430150_35383271403393544_n.jpg

Zbudowany w 2013 roku, rozpowszechniony i sprzedawany na całym świecie od początku 2014 rok.

Jest to najbardziej naśladowany, elektryczny piec do pizzy neapolitańskiej w ostatnich latach.

Całe know-how piekarników Izzo zostało wykorzystane w tym piecu IZZO FORNI. Przyciągająca wzrok estetyka, zastosowanie szlachetnych materiałów bez oszczędności w produkcji oraz kunszt, który przejawia się w każdym szczególe sprawiają, że nasz piekarnik kopułkowy jest UNIKALNYM, NIEZASTĄPIONYM Piecem, ale przede wszystkim niezastąpiony pod względem wydajności.

Ręcznie wykonany front z postarzanej miedzi. Podłoga do pieczenia z glinianej cegły typu "Sorrento di biscotto" o grubości 4 cm. Sufit komory pieczenia wykonany z rowkowanej cegły ogniotrwałej o grubości 4 cm. Bardzo wytrzymałe  grzałki z niklu i chromu. Mosiężne ramy i uchwyty w stylu vintage. Wszystko wykonane z maniakalną starannością. Piec IZZO FORNI jest nie tylko doskonały z technicznego punktu widzenia, ale także jest doceniany i wybierany przez pizzerie neapolitańskie jako element dekoracyjny .

Compact Pizzanapoli trim Izzo my oven version.png

Piece Izzo Forni Compact Pizza Napoli

Piece jednokomorowe zaprojektowane tak, aby umożliwić nałożenie kilku komór pieczenia, nawet w późniejszym czasie.

Są to jedyne piece wyposażone w 4 cm cegły na podłodze i 4 cm cegły na górze komory pieczenia. Izolacja termiczna pieców Compact nie powoduje spadku temperatury, umożliwiając ciągłość pracy i oszczędność energii elektrycznej.

Konfiguracja " PIZZANAPOLI ", jest idealna do pieczenia prawdziwej pizzy neapolitańskiej w temperaturze 450°C, pizzy pala i wszystkich produktów pieczonych bezpośrednio na biscotto. W tej konfiguracji podłoga jest wykonana z cegieł typu "Biscotto di Sorrento" o grubości 40 mm, grzałki elektryczne są gęsto rozłożone a izolowane zmniejszenie otworu drzwiowego umożliwia pieczenie nawet  z otwartymi drzwiczkami. Wewnątrz komory pieczenia płyty ogniotrwałe są umieszczone po bokach i na dole komory pieczenia.

Compact_dane 2.jpg
IMG_0684.JPG
compact black.jpg
VIDEO COTTURA COMPACT def

VIDEO COTTURA COMPACT def

Odtwórz Wideo